Stand reklamowy

Stand reklamowy Stand reklamowy

Srebro w konkursie display Superstar Award 2023

„Siba Tech. Połączenie, które inspiruje” to hasło promujące wprowadzony w tym roku na rynek system rynnowy Siba Tech, należący do portfolio firmy Ruukki Polska.

Celem tej częściowo podświetlonej ekspozycji jest prezentacja nowatorskiego rozwiązania w postaci połączenia profilu rynny kwadratowej i półokrągłej. Obrotowa część ekspozytora umożliwia klientowi doświadczenie tej innowacyjnej koncepcji i pomaga w podjęciu decyzji związanej z wyborem systemu odpowiedniego dla docelowej bryły budynku i rodzaju dachu.

Dzięki zeskanowaniu zamieszczonego z dwóch stron ekspozytora kodu QR, klient zostaje przekierowany na stronę www, na której może uzyskać więcej szczegółów dotyczących produktu.

Ekspozycja ta prezentuje efekt współpracy z firmą Ruukki Polska i Rebell Studio. Efekt, który zdobył uznanie wśród aż ośmioosobowego jury w konkursie display Superstar Award 2023

Unikalna komunikacja i funkcjonalność ekspozycji zaprocentowały nagrodą w postaci srebra, w kategorii display informacyjny (drewno, plastik i metal).

Warto zaznaczyć, że w konkursie udział brało ponad 60 ekspozycji, prezentujących najnowsze rozwiązania w zakresie komunikacji i promocji produktów.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy niezwykłej pomysłowości.

https://www.display.de/superstar_hauptseite