Logistic
POSsibilities

Jesteśmy ekspertami w logistyce materiałów POS

 

W APS Nova zajmujemy się nie tylko produkcją materiałów POS, ale także wykonujemy usługi z zakresu logistyki POS.

Interesuje Cię logistyka POS? Dysponujemy gotową infrastrukturą magazynową, transportową i informatyczną, dzięki której zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę. W ramach logistyki POSM zajmujemy się magazynowaniem, transportowaniem, montowaniem, demontowaniem i utylizacją materiałów reklamowych. Oferujemy także dedykowany program DMS, który daje możliwość pełnej kontroli nad stanami POS i aktywnego zarządzania ich dystrybucją. Dzięki temu możesz skupić się na prowadzeniu własnego biznesu, zamiast martwić się logistyką materiałów POS. Skorzystaj z logistyki i usługi konfekcjonowania towarów od producenta POS APS Nova!

 

Zamówiłeś wyprodukowanie materiałów POS przez APS Nova i oczekujesz kompleksowej obsługi, która obejmuje także dystrybucję i montaże w punktach handlowych? Zależy Ci na profesjonalnym konfekcjonowaniu produktów? A może kupujesz materiały POS od różnych dostawców i poszukujesz jednego partnera, któremu możesz powierzyć kompleksowe zarządzanie nimi zgodnie z wytycznymi Twojej firmy? Postaw na APS Nova!
  • Oferujemy kompleksową obsługę całego procesu zarządzania materiałami POS.
  • Pracujemy z zespołem profesjonalistów w ramach sprawdzonej struktury organizacyjnej.
  • Jesteśmy terminowi i konkurencyjni cenowo.
  • Zapewniamy obsługę na terenie całej Polski, a także w Europie.
  • Zapewniamy konfekcjonowanie i logistykę, gwarantując efektywne przygotowanie, pakowanie oraz dostarczanie materiałów POS do punktów handlowych.
  • Udostępniamy unikalną aplikację DMS ułatwiającą zarządzanie logistyką materiałów POS.
MAGAZYNOWANIE
MAGAZYNOWANIE
KONFEKCJA
KONFEKCJA
TRANSPORT
TRANSPORT
MONTAŻ I SERWIS
MONTAŻ I SERWIS
UTYLIZACJA
UTYLIZACJA
SYSTEMY DMS
SYSTEMY DMS

Magazynowanie

Magazyn centralny zlokalizowany w Poznaniu to 4000 m² powierzchni, na której przechowujemy i zajmujemy się konfekcjonowaniem paczek z materiałami POS naszych Klientów. 13 magazynów regionalnych o łącznej powierzchni 2000 m², optymalnie rozlokowanych na terenie całej Polski, zapewnia zaplecze materiałowe dla naszych ekip serwisowych wykonujących zlecenia montażowe

Konfekcjonowanie

Tworzenie gotowych zestawów materiałów marketingowych, które trafiają następnie do przedstawicieli handlowych lub punktów sprzedaży, to usługa zdobywająca konsekwentnie coraz większą popularność wśród naszych Klientów. Dbamy, aby sety były zawsze optymalnie spakowane i zabezpieczone do wysyłki.

Transport

Nie wszystko może zabrać kurier. Czasem, z uwagi na ilość, ciężar lub gabaryty materiałów, dogodniejszym rozwiązaniem jest transport dedykowany. Dowozimy zawsze na czas. Zarówno w kraju, jak i za granicą. Naszą wizytówką są dostawy materiałów marketingowych just-in-time, które realizowane są np. podczas trwania spotkań zespołów przedstawicieli handlowych.

Montaż i Serwis

Ogólnopolska sieć 20 doświadczonych ekip serwisowych pozwala nam podejmować najbardziej wymagające wyzwania montażowe. Kilka dni na zamontowanie setek standów, ekspozytorów czy kasetonów – to dla nas żaden problem. Zawsze z protokołami, dokumentacją zdjęciową dostępną on-line, pełną informacją dla Klienta o postępie prac i dedykowanym Opiekunem projektu.

Utylizacja i recykling

Zapewniamy odbiór i utylizację zużytych materiałów POS. Prowadzimy pełną dokumentację przekazania materiałów podmiotom specjalizującym się w gospodarowaniu odpadami. Dbamy o usunięcie znaków towarowych identyfikujących Klienta.

System DMS

Od lat doskonalimy i udostępniamy naszym Klientom autorską aplikację on-line, która łączy funkcje zaawansowanego systemu magazynowego z unikalnymi rozwiązaniami dającymi możliwość pełnej kontroli nad stanami materiałów POS i aktywnego zarządzania ich dystrybucją. Z jej najbardziej rozbudowanych wersji korzystają każdego dnia pracownicy działów marketingu i setki przedstawicieli handlowych potentatów polskiego rynku FMCG.

Nasza sieć serwisowo-magazynowa

Map point
Poznań
Map point
Bydgoszcz
Map point
Pruszcz Gdański
Map point
Połczyn Zdrój
Map point
Szczecin
Map point
Polkowice
Map point
Wrocław
Map point
Łódź
Map point
Warszawa
Map point
Ostrołęka
Map point
Lublin
Map point
Stalowa Wola
Map point
Kalwaria Zebrzydowska
Map point
Tarnowskie Góry