Our POSsibilities

Nasza misją jest kompleksowe wsparcie Klientów w obszarze rozwiązań POSM

Każdy projekt to wyzwanie wymagające zrozumienia potrzeb Klienta i znalezienia najlepszych, kreatywnych rozwiązań.

Podejmując się realizacji zamówienia, składamy obietnicę,
z której wywiązujemy się w oparciu o własny zakład produkcyjny i doświadczony zespół serwisowy. Dobre, partnerskie relacje z klientami, dostawcami i wykonawcami to jeden z priorytetów naszej misji. Chcemy, aby każdy miał pewność, że oddał projekt w dobre ręce.

Zobacz najnowsze realizacje…

…i przekonaj się, co potrafimy. Na każdym etapie realizacji zlecenia poszukujemy unikatowych pomysłów i oferujemy optymalne rozwiązania. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Obszar naszego działania obejmuje produkcję i obsługę materiałów POS: od pomysłu po produkcję, montaż, demontaż oraz utylizację

Jesteśmy firmą, która od 2004 roku wspiera swoich klientów w obszarze kompleksowych rozwiązań dla materiałów POS w kraju i za granicą. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny park maszynowy pomagają w produkcji najwyższej jakości ekspozytorów reklamowych. Współpracujemy bezpośrednio z producentami zróżnicowanych towarów, którym zależy

na nowoczesnej ekspozycji swojej oferty w punktach sprzedaży. Działamy również z powodzeniem w sektorze HoReCa. Każde zlecenie to kreatywne wyzwanie, które staramy się zrealizować w oparciu o innowacyjne pomysły i optymalne rozwiązania.

Newsy

Poznański Lider Przedsiębiorczości

APS Nova Poznańskim Liderem Przedsiębiorczości!

W zeszłym roku wyróżnienie, a w tym statuetka.

Jest nam niezmiernie miło poinformować o naszym kolejnym sukcesie: zdobyliśmy tytuł Lidera w kategorii „Mikroprzedsiębiorca” w konkursie organizowanym przez Powiat Poznański.

Organizatorom konkursu pod przewodnictwem Starosty Jana Grabkowskiego dziękujemy za docenienie pracy zespołu APS Nova. Ta nagroda to piękne zwieńczenie 20-lecia działalności naszej firmy.

Srebro w konkursie display Superstar Award 2023

Za nami kolejna edycja konkursu display Superstar Award.

W międzynarodowym konkursie udział wzięło ponad 60 ekspozycji, prezentujących najnowsze rozwiązania w zakresie komunikacji i promocji produktów, obrazując tym samym innowacje w branży materiałów POS.

Jest nam niezmiernie miło, że współpraca z firmą Ruukki Polska i Rebell Studio zaprocentowała realizacją, która znalazła uznanie wśród ekspertów.

Jury składające się aż z ośmiu członków, doceniło unikalną komunikację i funkcjonalność wystawionej przez nas ekspozycji w konkursie na system rynnowy Siba Tech, przyznając tym samym srebro w kategorii display informacyjny (drewno, plastik i metal).

Nowe centrum wiertarskie

Przedstawiamy kolejną nowość w dziale obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych.

MORBIDELLI CX100 R - uniwersalne centrum wiertarskie, bazujące na intuicyjnym oprogramowaniu MAESTRO CNC.

Maszyna wykonuje:

  • pionowe wiercenia na powierzchni płyty,
  • poziome wiercenia na wszystkich czterech stronach,
  • wpusty za pomocą zintegrowanej piłki wzdłuż osi “X”,
  • standardowe pionowe frezowania.

Precyzyjne wiercenie i wykonywanie wpustów, frezowanie? To możliwe!

Maszyna wyposażona została w:

  • automatyczny pomiar długości elementu, który zapewnia perfekcyjnie dopasowanie krawędzi i otworów obrabianych płyt,
  • system wiercenia od krawędzi zewnętrznej jako punktu „O” co pozwala ukryć błędy w wymiarach płyty, a w rezultacie oznacza przeniesienie różnic w grubości płyty do środka mebla.
  • programowalny ogranicznik, który eliminuje problemy związanie z otworami na kołki.

Nowa okleiniarka Lohmeyer KAM 780 IQ

W APS NOVA lubimy nowości… szczególnie takie, które pozwolą przyspieszyć aż trzykrotnie nasze codziennie prace w dziale obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych. Jesteśmy świadomi tego, że poprawa wydajności parku maszynowego, nadążającego za rozwijającymi się technologiami to klucz do stałego rozwoju i poprawy konkurencyjności.

Przedstawiamy Wam w pełni automatyczną i przyjazną dla użytkownika okleiniarkę Lohmeyer KAM 780 IQ. Doskonałe przygotowanie obrabianych przedmiotów do klejenia, poprzez podgrzanie do temp. 180° to gwarancja eliminacji błędów związanych z nieprawidłowym klejeniem. Maszyna precyzyjnie obrabia materiały o różnych grubościach, gwarantując równe krawędzie bez śladów pozostałości kleju.

Praca każdego elementu maszyny służy jednemu celowi: uzyskaniu idealnej krawędzi!

Nowy ploter drukujący LED Canon UV serii Arizona 1380XT

W APS Nova dbamy, aby nasz park maszynowy nadążał za rozwijającymi się technologiami produkcji.

Dlatego nasz dział druku wzbogacił się właśnie o nowy ploter drukujący LED Canon UV serii Arizona 1380 XT.

Utwardzanie LED-UV w połączeniu z dedykowanymi tuszami daje doskonałą adhezję druku, dzięki czemu możemy drukować bezpośrednio na materiałach elastycznych oraz twardych, w tym często wykorzystywanych w produkcji materiałów POS, takich jak drewno, sklejka, szkło, płyta meblowa. Co najważniejsze, niezależnie od zadrukowywanego rodzaju powierzchni, jakość pozostaje na bardzo wysokim poziomie. Tusze używane w drukarce mają certyfikat Greenguard, dlatego nasze wydruki mogą być wykorzystywane nie tylko w obiektach handlowych czy biurowych, ale nawet w szpitalach i szkołach. Maszyna posiada także system samooczyszczenia, co sprawia że jest zawsze gotowa do pracy. Dzięki temu ploterowi możemy drukować szybciej, w wysokiej jakości i praktycznie na wszystkim.

Bierzemy udział w Półmaratonie!

Z radością informujemy, że w tym roku udało nam się wylicytować Pakiet Startowy numer 1, na 14. PKO Poznań Półmaraton, tym samym wspierając WOŚP.

Wydarzenie odbędzie się 3 kwietnia, a do udziału w nim zapraszamy wszystkich chętnych przyjaciół APS Nova.

Czekamy na zgłoszenia, a w międzyczasie trzymamy kciuki za przygotowania do biegu ✊❤

Nadchodzą zmiany!

Drodzy Klienci i Przyjaciele APS Nova!

Przez ostatnie 7 lat wizerunkowi naszej firmy towarzyszył wesoły krasnal. Wiele osób go polubiło, kojarzony był już z APS, prawie jak pełnoprawny członek naszego zespołu;)

Ale… wszystko się zmienia! Właśnie wysłaliśmy naszego krasnala na zasłużony odpoczynek i prezentujemy się Wam w całkowicie nowej odsłonie.

Mamy nadzieję, że nasz nowy wizerunek również przypadnie Wam do gustu.

Do zobaczenia przy kolejnych, wspólnych projektach!

 

Szymon Wrzesiński

CEO

PROJEKTOWANIE
PROJEKTOWANIE
PROTOTYPOWANIE
PROTOTYPOWANIE
REALIZACJA
REALIZACJA
MAGAZYNOWANIE
MAGAZYNOWANIE
KONFEKCJA
KONFEKCJA
TRANSPORT
TRANSPORT
MONTAŻ I SERWIS
MONTAŻ I SERWIS
UTYLIZACJA
UTYLIZACJA
SYSTEMY DMS
SYSTEMY DMS

Nasz zespół

Szymon Wrzesiński Szymon Wrzesiński

Szymon Wrzesiński

CEO
Adam Urbaniak Adam Urbaniak

Adam Urbaniak

Board Member
Marcin Łabęcki Marcin Łabęcki

Marcin Łabęcki

New Business Manager
Klaudia Domagała Klaudia Domagała

Klaudia Domagała

New Business Specialist
Agnieszka Wiloch Agnieszka Wiloch

Agnieszka Wiloch

Project Manager
Mateusz Kania Mateusz Kania

Mateusz Kania

Project Manager
Jakub Guzik  Jakub Guzik

Jakub Guzik

Warehouse Manager
Sebastian Dziurdzi Sebastian Dziurdzi

Sebastian Dziurdzi

Production Specialist
Michał Konieczka Michał Konieczka

Michał Konieczka

Production Specialist
Anita Biedrzycka Anita Biedrzycka

Anita Biedrzycka

Logistics Specialist
Magdalena Walkowiak Magdalena Walkowiak

Magdalena Walkowiak

Office Manager

Rekomendacje

Bardzo wysoko cenimy sobie współpracę z firmą APS Nova sp. z o.o., z którą zrealizowaliśmy projekt polegający na zaprojektowaniu, wyprodukowaniu oraz dostarczeniu prezenterów multimedialnych na roboty koszące iMOW® marki STIHL.

Już na pierwszym etapie wstępnych rozmów udało się szybko dojść do porozumienia i przygotować wstępny projekt, który pokrywał się z naszymi oczekiwaniami. Po naniesieniu pewnych poprawek, otrzymaliśmy produkt w wersji prototypowej. Prezenter bardzo nam się spodobał i od razu włączyliśmy go do naszych prezentacji podczas różnych eventów organizowanych przez firmę. Następnie dokonaliśmy jeszcze ostatnich poprawek, które zostały bardzo dobrze rozwiązane przez firmę APS Nova i po przekazaniu szczegółów dokonaliśmy zamówienia na ponad 100szt. prezenterów, które trafiły do Dealerów marki STIHL na terenie Polski.

To co cechuje firmę APS Nova, to na pewno dobra jakość wykonania, fachowe doradztwo i zrozumienie potrzeb klienta. Zamówienie zostało spisane w szczegółach, dzięki czemu nie zostaliśmy zaskoczeni na żadnych etapie realizacji. Dodatkowo otrzymaliśmy szereg opcji w zależności od budżetu i wygody realizacji.

Na uwagę zasługuje również obsługa posprzedażowa. W dwóch przypadkach dokonano naprawy prezenterów, które uległy drobnych usterkom podczas dostawy. Jeden z prezenterów został dodatkowo naprawiony na koszt firmy APS Nova, pomimo uchybień ze strony naszego Dealera – źle zabezpieczony prezenter pod procesie dostawy.

Całość realizacji można podsumować dużym doświadczeniem, bardzo dobrym kontaktem i profesjonalizmem firmy APS Nova i jej pracowników.

 

Antoni Ropelewski

Marketing

Andreas STIHL Sp. z o.o.

 

 

"We have been working with APS for 5 years and have become accustomed to entrusting them with productions for which we need uncompromising quality. They are our most “relaxing” supplier because we know that when we place a purchase order, everything will run smoothly!

Whether it is the technical or artistic team, we have always been satisfied with the service. As for the person who follows us commercially, we consider him to be a real partner."

 

- Yeti Factory

 

 

„PepsiCo od wielu lat docenia szybkość i elastyczność działania,
 w środowisku dużej ilości zmian i założeń.”

Agata Pietrzyk

Shopper Marketing Manager AFH

PepsiCo


"...Firma APS NOVA jest partnerem, który jest otwarty na innowacyjne projekty i rozwiązania.
Fachowe doradztwo jest wartością dodaną i istotnym wsparciem podczas realizacji projektów.
Dotrzymywanie terminów i zobowiązań jest w firmie APS Nova standardem,
co wysoko sobie cenimy w naszej długoletniej współpracy.
Polecam i rekomenduję firmę APS NOVA jako profesjonalny,
odpowiedzialny i przemiły we współpracy zespół fachowców.
Praca z tym zespołem to gwarancja udanych projektów."


Production Manager   Project Manager
Maria Mikołajewska  Natalia Sieńkowska

Focus Nation

„The cooperation with the company APS Nova runs perfectly.
You always get fast and professional feedback.
Our contact person at APS always looks for the best and fastest solution.
With the help of APS we managed to win the gold medal at a display award 4 times!
Quality and service are very important in the company.
It is a great pleasure to work out and produce projects and products together with APS.
Our cooperation stretches over several years and will continue!
We can highly recommend the company !”

 

Jonas Schomberg  Purchase Manager 
Sierra Madre GmbH

 

 

 

“They are a perfect help to us, APS Nova translates our ideas in usefull designs and productions”

Maico Cuneo Co Founder and Co owner 
Het Effect

 

 

"...Pragniemy wyrazić swoje zadowolenie zarówno z wysokiej jakości obsługi logistycznej,
jak również fachowego doradztwa technicznego i kompetentnej obsługi na każdym etapie realizacji zleceń.
Stworzona przez firmę APS Nova Sp. z o.o. Sp. k. Platforma Zakupowa
w sposób przejrzysty umożliwia tworzenie zamówień materiałów marketingowych
oraz bieżące kontrolowanie stanów magazynowych.
System pozwala też na monitorowanie etapów realizacji zleceń.
Firma APS Nova Sp. z o.o. Sp. k. sumiennie i terminowo wywiązuje się z powierzonych przez nas zadań.
Duże doświadczenie oraz kwalifikacje pracowników przekładają się na efekty, które w pełni spełniają nasze oczekiwania..."

Błażej Synowiec, Sales & Marketing Director CEE i PET FOOD
Josera Petfood