Production POSsibilities

Jesteśmy specjalistami w łączeniu różnych surowców i technologii w naszych realizacjach

Potrzebujesz materiałów POS? Wybierz odpowiedniego producenta! W APS Nova zapewniamy niezwykle wszechstronną ofertę, dzięki której możesz liczyć na pomoc na każdym etapie realizacji. 

U nas produkcja POS obejmuje także projektowanie i prototypowanie, a na życzenie klienta również transport i montaż. Nasz niezwykle kreatywny zespół pomoże Ci zatem stworzyć niepowtarzalne materiały wspierające sprzedaż. Jako producent standów reklamowych oferujemy także dużą różnorodność. Nasz park maszyn pozwala na obróbkę materiałów drewnianych i drewnopochodnych, metalu oraz tworzyw sztucznych. U nas wykonasz materiały reklamowe POS nawet o wysokim poziomie skomplikowania technicznego. Zrealizujesz więc projekty, w których konieczne jest użycie różnych surowców w jednym produkcie. Wykonujemy także większe serie materiałów reklamowych typu POS.

PROJEKTOWANIE

Nasz dział projektowy jest nie tylko kreatywny; posiada również wiedzę z zakresu surowców i ich obróbki. Dzięki temu projekty, które u nas powstają, są zarówno atrakcyjne wizualnie, jak i możliwe do wykonania. Nasi projektanci nie zawsze projektują od podstaw. Cały dział często stawia czoła trudnemu zadaniu, jakim jest dobór technologii i surowców w taki sposób, aby wizualizacja otrzymana od Klienta mogła się urzeczywistnić.

PROTOTYPOWANIE

Każdy materiał POS opuszczający naszą produkcję jest spersonalizowany i uszyty na miarę potrzeb Klienta. Dlatego też każdy ekspozytor przechodzi fazę prototypowania. Dzięki temu Klient przed produkcją serii może zobaczyć i zaakceptować efekt finalny. Prototypowanie pozwala nam usprawnić proces produkcji docelowego nakładu oraz polepszyć jakość i funkcjonalność.

REALIZACJA

Każdy projekt realizowany jest z dbałością o szczegóły. To wszystko dzięki profesjonalnemu zespołowi produkcyjnemu, który dba o to, aby wytwarzane przez nas elementy były na najwyższym poziomie. Pilnujemy, aby wszystko odbyło się zgodnie z wytycznymi Klienta. Dzięki skrupulatnemu planowaniu nasze realizacje są gotowe na czas.

Zobacz portfolio

Park maszynowy

Chcąc odpowiadać na zróżnicowane potrzeby, park maszynowy powstał z myślą o naszych klientach. Składa się z urządzeń i narzędzi niezbędnych do realizacji zróżnicowanych zamówień, często wymagających nieszablonowego podejścia. Lista naszych usług jest bardzo obszerna: frezujemy, tniemy, toczymy, szlifujemy, termoformujemy, polerujemy, spawamy, kleimy, gniemy, lakierujemy, drukujemy na twardym i na miękkim podłożu. Gotowy ekspozytor POS, stand reklamowy lub display pakujemy w dobrze zabezpieczone kartony i dostarczamy w ustalone miejsce.

PROJEKTOWANIE
PROJEKTOWANIE
PROTOTYPOWANIE
PROTOTYPOWANIE
REALIZACJA
REALIZACJA
MAGAZYNOWANIE
MAGAZYNOWANIE
KONFEKCJA
KONFEKCJA
TRANSPORT
TRANSPORT
MONTAŻ I SERWIS
MONTAŻ I SERWIS
UTYLIZACJA
UTYLIZACJA
SYSTEMY DMS
SYSTEMY DMS

Dział obróbki drewna

To nasza wizytówka. Wszechstronny park maszynowy i zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem, dają nam szeroki wachlarz możliwości w zakresie obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych. To tutaj tniemy, frezujemy, wiercimy i okleinujemy. Dział wyposażony jest w pełnoformatowe urządzenia CNC frezująco-wiercące, dające możliwość zaawansowanej obróbki materiałów takich jak: płyty laminowane, płyty MDF, drewno, sklejka. Posiadamy również profesjonalną piłę formatową, przemysłową okleiniarkę automatyczną, urządzenie do okleinowania krzywoliniowego, prasę hydrauliczną i strugarkę. Sprostamy praktycznie każdemu zamówieniu bazującemu na płytach meblowych, sklejce czy litym drewnie.

Dział druku i obróbki tworzyw

Tworzywa, sklejki i inne materiały obrabiane laserem i ploterem otrzymują tu docelowe kształty, wzbogacone o grafikę.

Drukujemy na materiałach sztywnych i miękkich, w technologii UV i latex. Zadrukowujemy folie, płyty meblowe, tworzywa, sklejki i szkło. Doświadczeni operatorzy drukarek dbają o najwyższą jakość wydruków.

Obróbka laserami może polegać zarówno na wycinaniu, jak i grawerowaniu surowców.

Tutaj również wycinamy i laminujemy folie oraz gniemy tworzywa.

Dział spawalniczo-ślusarski

W tym dziale powstają konstrukcje, które stanowią szkielety dla produkowanych przez nas standów oraz kasetony reklamowe, dedykowane zarówno do wnętrz, jak i na elewacje obiektów.

Obrabiamy zarówno stal, jak i aluminium. Kilka automatów spawalniczych pozwala na szybkie wykonanie większych serii ekspozytorów.

Piły, wiertarki, giętarki – mamy wszystko, co niezbędne, aby wymagające w obróbce metale nie ograniczały wyobraźni naszych projektantów.

Dział elektryczny

Światło w ekspozytorze jest dopełnieniem jego wyglądu i funkcjonalności. Odpowiednie oświetlenie to istotny element każdego materiału POS, który ma efektywnie służyć w rynku przez dłuższy czas.

Dział wyposażony jest w najwyższej jakości stacje lutownicze, które obsługują wykwalifikowani elektrycy z wymaganymi uprawnieniami. Wszystkie wykonywane produkty przechodzą rygorystyczne testy i pomiary, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Dział montażu

Tutaj składamy i skręcamy przygotowane wcześniej elementy naszych standów.

To bardzo ważne zadanie, wymagające skupienia i precyzji. Stąd wyjeżdża gotowy display, który musi spełnić oczekiwania klienta.

Zespół  doświadczonych montażystów dba, aby każdy wykonany przez nas produkt był na najwyższym poziomie. To także ostatni moment na skrupulatną kontrolę jakości całego ekspozytora, zanim zostanie bezpiecznie zapakowany.

Gdzie znajdziesz nasze produkty?

 

Gdzie znajdziesz nasze produkty?