Ekspozytory

 Ekspozytory  Ekspozytory

Prowadzisz działalność gospodarczą i szukasz sposobu na zareklamowanie Twoich produktów? Wybierz ekspozytory od APS Nova! Dzięki nim oferowane przez Ciebie towary będą odpowiednio wyeksponowane, a tym samym szybciej zwrócą uwagę potencjalnego klienta. Ekspozytory reklamowe to rozwiązanie, którego potrzebujesz!

Ekspozytory reklamowe - korzyści i zastosowanie

Towary znajdujące się na zwykłych niczym niewyróżniających się półkach łatwo jest przeoczyć – zdecyduj się więc na inne rozwiązanie. Wybierając ekspozytory od sprawdzonego producenta, zyskujesz pewność, że promowane produkty będą widoczne. Przełoży się to nie tylko na większe zainteresowanie, ale także na lepsze wyniki sprzedażowe. Co ważne ekspozytory mogą pełnić również funkcję informacyjną. Możesz umieścić na nich komunikat o sposobie produkcji towaru, czy obowiązującej promocji.

Ekspozytory reklamowe od producenta POS możesz umieścić w dowolnym miejscu. Dzięki temu, że są lekkie, a ich montaż i demontaż jest niezwykle prosty, łatwo je także przestawiać. To doskonały sposób na organizowanie regularnych promocji na wybranym stanowisku.

Ekspozytory w APS Nova

Jak producent POS doskonale zdajemy sobie sprawę, że potrzeby naszych klientów są bardzo zróżnicowane. Dlatego materiały promocyjne wykonujemy na indywidualne zamówienie. Ekspozytory mogą mieć różną wielkość, kolor, czy wygląd. Choć niezwykle popularny jest ekspozytor drewniany, to nasz park maszyn pozwala na obróbkę także innych materiałów. Oferujemy produkty z surowca drewnopochodnego, metalu czy tworzyw sztucznych. Kupisz u nas także ekspozytor ze sklejki. 

W APS Nova wspieramy naszych klientów na każdym etapie realizacji projektu. Odpowiadamy za projektowanie, prototypowanie i produkcję ekspozytorów. Na życzenie klienta możemy także zająć się transportem i montażem. Produkcja ekspozytorów to nasza specjalność – skontaktuj się z nami i już dziś wybierz nietuzinkowe i spersonalizowane materiały wspierające sprzedaż.