Glorifier

Glorifier Glorifier

Chcesz wyeksponować swoje produkty? Dostępny w naszej ofercie glorifier to doskonałe rozwiązanie. Dzięki niemu pokażesz swoim klientom drobne towary w niezwykle oryginalny sposób. Zareklamuj biżuterię, kosmetyki czy perfumy z APS Nova!

Glorifier – czemu warto go wybrać?

Producenci nieustannie przekonują konsumentów do zakupu nowych towarów. Jednak ze względu na ich ilość nie każdy z nich zostanie zauważony. Produkty rozłożone na półkach czy blacie niezwykle prosto jest przeoczyć. Dlatego tak ważne jest umieszczanie towaru w widocznym miejscu. Właśnie dlatego w naszej ofercie znalazł się glorifier.

To nie prosty stojak, a wyjątkowy gloryfikator produktów, który z pewnością zwraca uwagę. Wybierając go, zwiększysz zainteresowanie Twoim towarem, a to wpłynie na lepsze wyniki sprzedażowe. 

Glorifier od APS Nova możesz umieścić w dowolnym miejscu na blacie. Dzięki temu, że jest niezwykle lekki, a jednocześnie bardzo stabilny łatwo można go przestawiać i przenosić. To doskonałe rozwiązanie zarówno jeśli organizujesz regularną promocję w jednym miejscu, jak i wtedy gdy jeździsz po całym kraju ze swoimi produktami.

Glorifier w APS Nova

Jak producent POS doskonale znamy potrzeby naszych klientów. Dlatego glorifier dostępny w naszej ofercie wykonany jest z wysokiej jakości materiałów takich jak drewno, surowiec drewnopochodny, metal, sklejka czy tworzywo sztuczne. Gwarantuje to jego niezwykłą wytrzymałość, która sprawia, że może być wykorzystywany wielokrotnie. To jednak nie wszystkie zalety glorifiera od APS Nova! Naszym klientom oferujemy nietuzinkowe i spersonalizowane produkty, dzięki czemu dostajesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Glorifier może mieć dowolny kształt i kolor. Dlatego z łatwością dostosujesz go do Twojej oferty.

W APS Nova odpowiadamy zarówno za projektowanie i prototypowanie, jak i za produkcję glorifierów. Na życzenie klienta możemy także zająć się transportem i montażem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!