Standy reklamowe

Standy reklamowe Standy reklamowe

 

Chcesz zwrócić uwagę klientów? Postaw na standy reklamowe! To wyjątkowo skuteczne nośniki reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. Umożliwiają one wyeksponowanie produktów, które są charakterystyczne dla danej firmy lub towarów w ofercie promocyjnej. Standy reklamowe mogą pełnić także funkcję informacyjną i przekazywać klientom cenne informacje o ofercie. Nie wahaj się dłużej i zamów je już dziś w APS Nova!

Wybierz standy reklamowe!

Jako profesjonalny producent standów dostosowujemy nasze produkty do potrzeb i oczekiwań klientów. Dzięki temu umieścisz je wszędzie tam, gdzie są potrzebne. Choć standy promocyjne wykorzystywane są głównie w celach sprzedażowych w punktach handlowych czy sklepach, to nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z nich w muzeach, bibliotekach, placówkach medycznych, urzędach czy różnego rodzaju targach branżowych. Dzięki nim zainteresujesz klienta produktem, usługą czy lokalem i nakłonisz go do oczekiwanego działania: zakupu produktu/usługi lub odwiedzenia określonego miejsca.

Odpowiednia produkcja standów sprawia, że są one wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i warunki atmosferyczne, a także nie zużywają się tak szybko jak inne produkty reklamowe. Dzięki temu możesz z nich korzystać nawet przez wiele lat. Standy reklamowe to także niezwykle uniwersalne produkty, które możesz wielokrotnie przestawiać, a nawet zabierać ze sobą na targi.

 

Producent standów reklamowych

Chcesz umieścić standy promocyjne przed wejściem do budynku? A może wolisz, by były wewnątrz Twojego sklepu? APS Nova to producent standów reklamowych, który pomoże Ci wybrać materiał dostosowany do miejsca, w którym masz zamiar umieścić produkty wspierający sprzedaż. Nasz park maszyn pozwala na obróbkę materiałów drewnianych i drewnopochodnych, metalu oraz tworzyw sztucznych. Wykonujemy także bardziej skomplikowane produkty wspierające sprzedaż, które składają się z wielu różnych surowców.

Produkcja standów w APS Nova jest niezwykle precyzyjna i oparta na indywidualnym zamówieniu klienta. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Sprawdź także dostępne w naszej ofercie ekspozytory reklamowe!