Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe Kasetony reklamowe

Kaseton reklamowy jest jedną z najbardziej popularnych form reklamy świetlnej. Można stosować je zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzach. Kaseton podświetlany nie tylko przykuwa wzrok, ale również stanowi estetyczny sposób na wykończenie wnętrza lokalu. Kasetony reklamowe świetnie sprawdzą się w restauracjach, sklepach i biurach. Można na nich umieścić dowolny napis i grafikę, a możliwości dopasowania kolorystyki są niemal nieograniczone. Zachęcamy do kontaktu! Chętnie podpowiemy, jakie reklamy świetlne są teraz na czasie!

Kaseton reklamowy – zainwestuj w popularny nośnik reklamy

Kasetony świetlne są nieodłączną formą brandingu. Podświetlone dobrze prezentują się o zmroku. W ciągu dnia nie wymagają podświetlenia – wyglądają równie dobrze bez podłączenia do sieci. Chociaż kaseton reklamowy najczęściej ma formę prostokąta, możliwe jest dopasowanie jego kształtów do indywidualnych preferencji. Reklamy świetlne mogą być energooszczędne – wystarczy podjąć decyzję o wyborze nowoczesnej technologii LED. Twój kaseton będzie mógł świecić przez wiele godzin bez obaw o rosnące koszty energii elektrycznej!

Reklamy świetlne – wyeksponuj swoje logo!

Kasetony reklamowe świetnie sprawdzają się w zastosowaniu outdoorowym. Dzięki nim nawet w trudnych warunkach pogodowych: o zmroku, lub przy dużym zamgleniu, logo Twojej marki będzie dobrze widoczne już z oddali. To ułatwi Twoim klientom szybkie trafienie do celu. Co więcej, kaseton podświetlany jest również wykonany z tworzywa odpornego na działanie czynników atmosferycznych. Wiatr, deszcz, śnieg i mocne słońce nie wpływają na jego wygląd i funkcjonalność.

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji artykułów reklamowych POS. Jeżeli chcesz zamówić wysokiej jakości kaseton reklamowy, który będzie dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb – zachęcamy do kontaktu! Jako producent POS służymy fachowym wsparciem doradczym i obszernym katalogiem dotychczasowych realizacji.