Potykacz Reklamowy

Potykacz Reklamowy Potykacz Reklamowy

Potykacz reklamowy to jedna z chętniej wybieranych i atrakcyjnych wizualnie form reklamy outdoorowej. Produkujemy wysokiej jakości, odporne na działanie czynników atmosferycznych potykacze reklamowe. Informacje umieszczone na tablicach można dowolnie i wielokrotnie konfigurować – zgodnie ze zmieniającą się ofertą, planowanymi promocjami itp. Sprawdź nasze dotychczasowe realizacje i zobacz, która z nich sprawdzi się najlepiej w Twojej firmie!

Co to jest potykacz reklamowy?

Potykacz reklamowy ma dość prostą konstrukcję. To dwie tablice połączone ze sobą ruchomymi zawiasami. Po rozstawieniu potykacz reklamowy przypomina swoją budowę drabinę, lub literę A. Produkujemy potykacze reklamowe w wielu rozmiarach – możemy stworzyć je na indywidualne zamówienie klienta. Potykacze reklamowe można postawić w środku lokalu i na zewnątrz – niezależnie od pory roku. Są dobrze odbierane przez przechodniów – wzbudzają zainteresowanie.

Potykacz kredowy - co napisać na tablicy reklamowej?

Sama inwestycja w wysokiej jakości potykacz drewniany to dopiero połowa sukcesu. To, co zostanie umieszczone na jego powierzchni stanowi najważniejszy element determinujący skuteczność tej formy reklamy. Na tablicy kredowej potykacza możesz napisać dowolny slogan, hasło reklamowe, promocję dnia, element menu lub inną treść, która zaciekawi i zaintryguje potencjalnego klienta.

Do naszej specjalizacji zalicza się produkcja i projektowanie różnego rodzaju artykułów reklamowych POS. Jeżeli planujesz zainwestować w atrakcyjny, trwały i solidny potykacz reklamowy – zachęcamy do kontaktu! Jako doświadczony producent POS służymy fachowym wsparciem doradczym i obszernym katalogiem dotychczasowych realizacji.