Regały Reklamowe

Regały Reklamowe Regały Reklamowe

Regały reklamowe to stylowy i efektowny sposób na odpowiednią oprawę ekspozycji. Regały POS wykorzystywane są w wielu sklepach, lokalach usługowych, na wystawach itp.. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie priorytetem jest doskonałe zaprezentowanie różnorodnych przedmiotów: materiałów reklamowych i produktów przeznaczonych na sprzedaż. Regały reklamowe możesz dowolnie konfigurować – jako bezpośredni producent tworzymy je na specjalne zamówienie. To gwarancja najlepszego dopasowania do Twoich potrzeb wystawienniczych.

Regały reklamowe – najlepszy sposób na efektowną ekspozycję

Szafy i regały reklamowe z naszej oferty mogą być wykonane z różnego rodzaju materiałów. Szafy reklamowe szczególnie dobrze prezentują się w towarzystwie stylowego oświetlenia, które poprawia efekt wizualny i sprzyja jeszcze lepszej ekspozycji. Jeżeli interesują Cię szafy reklamowe, producent APS Nova przygotuje dla Ciebie indywidualny projekt. Pamiętaj – regały reklamowe powinny być dopasowane zarówno do wnętrza, jak również do wielkości i rodzaju produktów, które będą na nich umieszczone. Szafy POS mogą być wykonane z plexi, drewna i innych tworzyw. Zachęcamy do zapoznania się z obszernym katalogiem naszych dotychczasowych realizacji.

Regały i szafy reklamowe od producenta

Szafy POS mogą być wyposażone w nowoczesne funkcje jak np. oświetlenie krawędziowe, czy też hot spot umieszczony w centralnej części szafy, który gwarantuje szczególne wyróżnienie prezentowanego produktu na tle innych. Nowoczesne regały reklamowe mogą być dopasowane do indywidualnych potrzeb – to produkt zaprojektowany specjalnie dla Ciebie.

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji artykułów reklamowych POS. Jeżeli chcesz zamówić regały reklamowe i szafy ekspozycyjne – zachęcamy do kontaktu! Jako producent POS służymy fachowym wsparciem doradczym i obszernym katalogiem dotychczasowych realizacji.