Podajniki na papierosy

Podajniki na papierosy Podajniki na papierosy

W APS Nova doskonale wiemy, że sposób prezentacji produktu wpływa na częstotliwość jego zakupu. Dlatego podajnik na papierosy dostępny w naszej ofercie to najlepszy sposób na zwiększenie sprzedaży. Pokaż swoje produkty w sposób estetyczny i przekonaj klienta do kupna. Materiały wspierające sprzedaż od APS Nova to doskonały wybór!

Zdecyduj się na podajnik na papierosy

Stojak na papierosy musi w sposób estetyczny prezentować dostępne wyroby. Dzięki niemu klient powinien nie tylko móc zobaczyć produkt, ale także wybrać konkretny, a więc interesujący go towar. Istotne jest także to, by dostępne na podajniku papierosy przyciągały wzrok. Czemu to tak ważne? Wszyscy doskonale wiemy, że ilość dostępnych na półkach towarów często powoduje, że klient może przeoczyć wiele oferowanych produktów. By do tego nie dopuścić, podajnik na papierosy musi zwracać uwagę. A takie właśnie są produkty od APS Nova!

Ekspozytor na papierosy można umieścić w dowolnie wybranym miejscu. Dzięki temu organizacja przestrzeni do sprzedaży będzie niezwykle prosta i szybka. Co ważne nasze rozwiązania można dowolnie przestawiać i przenosić. To niejednorazowe produkty POS, a podajnik na papierosy, które pozostaną z Tobą przez lata.

Dostępne w naszym asortymencie ekspozytory na papierosy są niezwykle ergonomiczne. Dzięki temu korzystanie z nich jest niezwykle proste i intuicyjne. To jednak nie wszystko. Nasze stojaki na papierosy posiadają kompaktowe rozmiary. Dzięki temu z jednej strony nie zajmują dużo miejsca, a z drugiej mieści się w nich bardzo duża liczba produktów. Wybierz stojak na papierosy i usprawnij sprzedaż. Nasze produkty POS to rozwiązanie, z którego warto skorzystać.

Stojaki na papierosy dostosowane do Twoich potrzeb

Podajniki na papierosy wykonujemy z materiałów najwyższej jakości, a co ważne to Ty decydujesz czy powstaną z drewna, metalu, surowca drewnopochodnego, tworzywa sztucznego czy sklejki. Dzięki temu z łatwością dostosujesz je do Twoich potrzeb. Bez względu na wybrany surowiec możesz jednak mieć pewność, że ekspozytor na papierosy będzie wytrzymały, a jego konstrukcja solidna.

Jako producent POS wszystkie stojaki wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta. Nasze działania zakładają projektowanie, prototypowanie, a także produkcję podajników na papierosy. Klient może także zdecydować się na transport i montaż zamawianego produktu. Chcesz poznać więcej szczegółów? Zapraszamy do kontaktu! Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.